top of page
pexels-pok-rie-136301.jpg

Mgr. Jana Štěpánková

Jana Štěpánková.JPG

Žila jsem si celkem spokojený život – manžel, děti, dům se zahradou. Připadala jsem si zdravá a šťastná.

Jak to moje „zdraví“ vypadalo? Nemocná jsem bývala málokdy, asi „jen“ desetkrát do roka – virózy, chřipky, angíny, někdy s antibiotiky, někdy bez a to už od dětství. Postupem času se přidávaly nové druhy zánětů, plísně, alergie, nadváha, křečové žíly, bolesti kloubů, zažívací problémy a další. Samozřejmě nemocné byly bohužel i děti.

V roce 2016 mi přišly do cesty zelené potraviny. Nechtěla jsem je, jelikož mi nechutnaly, jelikož jsem byla PŘECE zdravá a jelikož moje zdravotní „drobnosti“ byly PŘECE neřešitelné, protože kdyby řešitelné byly, tak by je PŘECE už dávno vyřešila mamka – lékařka. Nicméně jsem byla odmalička zvyklá poslouchat lékaře, tak jsem poslechla i ségru (medicínu měla už dostudovanou) a zelené potraviny začala jíst.

A začaly se dít věci. Nejdřív zmizela únava, o které jsem nevěděla, že není normální, zlepšil se spánek, který mi předtím připadal v pořádku, a dokonce i nálada (přestala jsem být tak protivná). A dál? Nejsem nemocná ani méně, ani málo, nýbrž vůbec, zmizely všechny zdravotní problémy. A hlavně se splnilo moje velké, zoufalé přání – máme zdravé děti.

Teď jsem opravdu zdravá a opravdu šťastná, protože tak, jak bylo pomoženo mně, pomáhám i já. A to mě baví a naplňuje. Chci, aby všichni měli možnost prožívat to, co prožívám já. Je to krásné!

Kontakt

Email: stepanek.jana@email.cz

Tel.: +420 734 145 973

bottom of page