top of page
pexels-pok-rie-136301.jpg

Kateřina Strnadová

DSC_1042.JPG

Zelené potraviny mi přišly do života v roce 2009 se slovy MŮŽEŠ, ale NEMUSÍŠ. A já si uvědomila, že pokud chci něco změnit, tak musím, musím teď hned. Převzít zodpovědnost za zdraví do svých rukou a nespoléhat na to, že to udělá někdo za mě. Zatáhnout za ruční brzdu dřív, než bude pozdě.

 

Už léta jsem jela, jak se na dnešní dobu sluší a patří, nadoraz a podle toho moje tělo vypadalo. V důsledku mého životního stylu jsem ho překyselovala stresem a stravou, která se převážně skládala z rychlých a průmyslově zpracovaných potravin.

Asi proto mě z počátku chuť zelených potravin nenadchla, ale nadchla mě jejich jednoduchost, komplexnost a žitelnost. A to, že si díky nim jednoduchým a trvalým způsobem můžu pořešit jak moje letité problémy, tak prevenci hlavně u svých dětí. Poměrně rychle se mi vrátila energie, zlepšilo zažívání a já tak mohla lépe fungovat. Začaly se řešit dlouhodobé potíže, které jsem brala jako samozřejmost . Každý přece něco má.

Nemusela jsem, ale mohla. A já vím, že to bylo mé nejlepší rozhodnutí. Dnes si nedovedu představit, kam bych bez nich došla, ale s jistotou vím, co díky nim mám. Kromě zdraví mého a svých blízkých jsem spokojená máma dvou zdravých dětí a hlavně spokojená ženská.

S láskou, respektem a letitými zkušenostmi předávám dál. Každý má právo na zdravý a spokojený život.

Kateřina Strnadová

Kontakt

Email: strnadovakaty@seznam.cz

Tel.: +420 775 284 878

bottom of page