top of page
pexels-pok-rie-136301.jpg

Ing. Lucie Kořínková

Lucie Kořínková.jpg

Již několik let pracuji jako nutriční terapeutka. Aktuálně již sama na sebe, čímž jsem si splnila sen. Pomáhat lidem beru jako svoje poslání, které mě neskutečně naplňuje. Věřím, že optimální strava nám umožňuje užívat si každý den života s lehkostí a ve zdraví. Zároveň jsem přesvědčená, že kvalitní a vyvážená strava nám dává ideální podmínky k tomu, aby se naše tělo případně vyléčilo z čehokoliv.

 

Jako základ této optimální stravy vidím zejména KVALITU potravin, které denně jíme. Zelené potraviny mi do této vize naprosto zapadly. Dostaly se do mého života díky mojí sestře a její nemoci, ze které se díky zeleným potravinám dostala. Pro mě jsou zelené potraviny reklamou na kvalitní zeleninu, jsou každý den jasným základem mého jídelníčku. Rozhodla jsem se prožít naplněný život ve zdraví, jdu cestou prevence. A vím, že to není zadarmo, že nestačí jen se rozhodnout, ale je třeba dělat maximum a převzít plně odpovědnost za své zdraví.

 

Obklopuji se lidmi, kteří mě inspirují, sportuji, miluju trávit čas v přírodě, jím vyváženou stravu, a to nejen makroživinami skrze běžné potraviny, ale i mikroživinami díky zeleným potravinám. Ráda ukazuji druhým, že i oni mohou jít cestou zdraví, vše je jen o možnosti volby.

Ing. Lucie Kořínková

Kontakt

Email: luciekorinkova@nutricniterapeutka.cz

Tel.: +420 720 510 005

bottom of page