top of page
pexels-pok-rie-136301.jpg

Martina Blahníková, DiS.

Martina Blahníková.JPG

Zelené potraviny přišly do mého života v čase, kdy jsem řešila své zdravotní problémy. Nejvíce mě trápily alergie. S profesí zdravotní sestry se neslučuje alergie na pryž - gumové rukavice. Zvažovala jsem, zda-li tuto milovanou profesi nebudu muset opustit. Dále jsem se potýkala s ostatními alergeny, které mi znepříjemňovaly život. Vše jsem řešila léky a hledala něco dalšího, jiného, přírodního. Má únava, chudokrevnost, časté opary, migrény, záněty spojivek signalizovaly, že takhle dál ne! „Chceš změnu? Musíš udělat něco jinak!“ volal můj vnitřní hlas. Zelené potraviny si mě našly právě v nemocnici při noční službě. Správné načasování mi zcela změnilo život. Bylo to v roce 2014, kdy jsem si přestala zdraví pouze přát a začala něco velkého pro něj aktivně dělat. Chlorellu a ječmen jsem přinesla domů se slovy: „Je to drahé, nikdo mi to nebude ujídat, já to potřebuji nejvíce.“ Za měsíc na to jsme jeli na lékařskou konferenci o zelených potravinách do Prahy. Informace se spojily a začala naše velká zelená jízda.

Přestali jsme se bát nemocí a začali užívat života. Já jsem po třech měsících vysadila léky na alergie a začala žít barevný, veselý život. Postupně odcházely všechny neduhy včetně únavy a přicházela velká energie a chuť znovu žít a plnit si své sny.

Ve čtyřiceti letech jsem se stala potřetí maminkou. Narodil se nám krásný, zdravý Jonášek. Celé těhotenství a kojení jsem jedla vysoké dávky chlorelly a ječmene. Porod a hojení bylo ukázkové, chudokrevnost jsem nemusela řešit. Barča, Štěpán ani Jonášek nikdy ještě neměli antibiotika. Vážím si toho a teď již vím, že je to normální- být zdráv. Zelené potraviny s nadšením doporučuji dál a učím je lidi jíst. Čím dřív člověk začne čistit tělo, podporovat a vyživovat, tím větší šance je, že naše děti budou mít zdravé děti.

Své zelené rituály si hýčkáme, protože víme, že žádný den nám nedá nikdo podruhé.

S láskou a pokorou Martina Blahníková

Kontakt

Email: blahnikova.m@seznam.cz

Tel.: +420 737 735 440

bottom of page