top of page
pexels-pok-rie-136301.jpg

Věra Kovaříková

Věra Kovaříková.JPG

Jsem šťastná maminka dvou dcer, manželka a žena, která ráda objevuje nekonečné hloubky fungování lidského těla, mysli a duše.

Miluji přírodu a zdravé stravování, proto mi zelené potraviny dokonale zapadly do mého života a i do práce.

S chlorellou a zeleným ječmenem jsem se setkala již před 18 lety, kdy jsem onemocněla rakovinou. Do mého života pak vstoupily ještě několikrát. Svou obrovskou sílu mi však ukázaly až při detoxu, kdy jsem je začala jíst pravidelně a ve větších dávkách. Netušila jsem, že by mi chlorella mohla pomoci odvést z těla těžké kovy po prodělané chemoterapii. Při pravidelném užívání se mi také navýšila energie, zlepšila kvalita vlasů a postupem jsem se zbavila dalších fyzických potíží. Po těchto zkušenostech neváhám zelené potraviny šířit dál.

V dnešní náročné době vidím skoro jako nutnost jíst tyto zelené poklady a to nejen v období nemoci. Nechci brát civilizační choroby jako běžnou součást stáří, proto jsem vděčná za to, že mám k dispozici tak jednoduchý prostředek prevence.

Díky velké zkušenosti s chlorellou, jsem se také začala více zajímat o detoxikaci organismu. Ráda pořádám s ostatními nadšenci detox týdny, kde se učíme jíst odlehčenou stravu, podporujeme se v půstu a očistě pomocí zelených potravin.

Naplňuje mě předávat tyto poznatky dál a propojovat je s dalšími metodami. Jsem šťastná, když vidím kolem sebe lidi, kteří se uzdravují nejen fyzicky, ale i duševně.

Věra Kovaříková

Kontakt

Email: verakovarik@seznam.cz

Tel.: +420 777 957 585

bottom of page